Diesel Zero Plus Masculine

Přidáno 27. března 2011

Pánská vůně Diesel Zero Plus Masculine byla na trh uvedena v roce 1995. Je to vůně rafinovaná, zařadit ji lze do skupiny kořenitých vůní s nádechem dřeva. Má dlouhou trvanlivost, je poměrně nápaditá a intenzivní, takže dostatečně zvýrazní vaši mužnou osobnost.

Muži tuto vůni doporučují spíše na večer do společnosti. Je vhodná jak pro formální, tak pro neformální příležitosti. Má velmi nápaditý flakon – výrazně červená barva s kovovým nádechem. Design je velmi jednoduchý, ale jistě zaujme.

Vůně obsahuje svěží mix koření – skořici, hřebíček, muškátový oříšek, anýz, kardamon a intenzivní vůni vanilky. Tuto směs koření pocítíte ihned po jejím nanesení a vůni doprovází až do jejího úplného vyprchání, zejména pak krémová vanilka. Skořici a hřebíček na počátku parfému příjemně doplňuje citrusové opojení pomeranče, bergamotu, které společně s kořením vytváří hřejivé tóny. Srdce parfému je plné květin – fialky, růže, konvalinky a čistého jasmínu. Společně s vanilkou celý parfém uzavírá pačuli, jantar a pižmo.

Dá se říct, že tato vůně je také spíše vhodná pro mladší energické muže, ale záleží na vkusu každého z vás. S touto vůní se Vám jistě podaří vyniknout v davu.